Kalendář akcí

Kalendář akcí – přehled: 

 

 • 1. – 2. října 2022 – Horsemanship nejen pro děti a poníky – kurz s Janou Šedovou (Horkou)
 • 8. – 9. října 2022 – kurz s Veronikou Živnovou – drezurní

Kalendář akcí – popis jednotlivých kurzů 

 • 1. – 2. října – Horsemanship nejen pro děti a poníky – kurz s Janou Šedovou (Horkou)
  Jelikož se nám na tento termín sešlo několik dětí kolem deseti let, rozhodla jsem se trochu změnit náplň kurzu. Budeme pracovat hodně ze země, od základů. Probereme si přístup ke koním, vyzkoušíme nějaká cvičení, která dětem lépe pomohou pochopit jak správně pracovat s koněm, aby oni i koně byli spokojení a v bezpečí. Začneme pracovat s každým koněm jednotlivě a pokud to dobře půjde, v neděli budeme dělat některá cvičení společně.
  V podstatě se jedná o kurz horsemanshipu, jen bude probíhat trochu v jiném tempu tak, aby všichni stíhali pochopit základy. Protože bez základů nikdo nedojde moc daleko… 🙂
  Kurz je určen jak pro děti bez omezení věku, tak pro dospělé.
  Možnost zapůjčení našeho poníka nebo QH (příplatek 500 Kč za kurz).
  Délka trvání kurzu je kratší, než je zvykem, a bude se odvíjet od konečného počtu účastníků (cca tři hodiny – sobota odpoledne, neděle dopoledne – při počtu čtyř účastníků).
  Cena: 2000 Kč za jezdce s koněm, ustájení 200 Kč/noc (venkovní padok). Jídlo zvlášť.
  Diváci 200 Kč / den, 300 Kč víkend.
  Přihlášky prostřednictvím emailu janahorka@gmail.com

 

 • 8. – 9. října –  kurz s Veronikou Živnovou – Série individuálních tréninků zaměřených na konkrétní potřeby každé jezdecké dvojice, kdy hlavním motem je dobrý jezdecký drezurní základ, na který je možné navázat další prací. Stejně jako loni se těchto tréninků budou účastnit různé dvojice – poníci, dobytkářští koně, hobby jezdci i dvojice trénující pro soutěže všestrannosti.
  Nebojte se se k nám přidat, tyto tréninky opravdu prospějí všem.

Individuální lekce, cena 3000 Kč za dvojici jezdec/kůň za oba dny (včetně ustájení pro koně – venkovní padock, seno, voda, a pitného režimu pro jezdce) – při přihlášce a zaplacení nevratné zálohy 500 Kč do 30.9.2022. Při pozdějším přihlášení je cena 3 500 Kč.
V případě nepříznivého počasí se kurz přesune do nedaleké jezdecké haly. Přihlášky prostřednictvím emailu janahorka@gmail.com nebo telefonicky na čísle 773 693 943.

Veronika Živnová

Veronika Živnová

 

 

 

 

Comments are closed.