Trénink koní a jezdců

Nabízím trénink koní a jezdců – od individuálních jednotlivých lekcí po dlouhodobý trénink koní

Cílem obsedání a základního přiježďování mladých koní je podpora vrozené osobnosti koně, rozvoj jeho sebevědomí a samostatnosti při spolupráci s člověkem. Veškerá práce je koni představena jemu pochopitelnou formou a díky neustálé možnosti výběru a volného rozhodování se z koně stává sebejistý, spolupracující parťák s chutí do společné práce.

Pokročilé přiježďování koní, stejně jako trénink jezdců je zaměřen na individuální cíl klienta, ať už se jedná o hoby ježdění, sportovní soutěže v parkuru, drezuře či westernu a pod. Specializací Jany Horké je především příprava dobytkářských koní – klidná práce kolem krav, základy cuttingu, rančerské lasování, a přiježďování na základě tzv. vaquero/buckaroo tradice (výcvik koně na hackamore, pozdější přechod na two-rein a straight up in the bridle).

Trénink probíhá na Křížánkách – obec Hejnice u Žamberka. K dispozici kruhová ohrada, jízdárna, nádherné terény na vyjížďky. Koně jsou „ustájeni“ v individuálních padocích, k dispozici seno, voda. Ubytování pro hosty v samostatném apartámu. Po dohodě možnost tréninku s telaty.

Individuální lekce na vlastním koni (40 – 60 min dle potřeby koně a jezdce) – 500 Kč

Možnost uspořádání kurzu na Vašem ranči, počet jezdců dohodou, počet divák neomezen – 6 000 Kč / den + doprava.

Týdenní pobyty s vlastním koněm – 4 000 Kč   (v ceně trénink 2 hodiny denně pondělí až pátek, pastevní ustájení, ubytování na Křížánkách, maximálně dva jezdci).

Trénink s telaty v kruhové ohradě

Trénink s telaty v kruhové ohradě

 Individuální padoky pro koně v tréninku

Individuální padoky pro koně v tréninku

Comments are closed.